Notice: Undefined index: fbwebinarpro_meta_box_select in /web/htdocs2/frcimecz/home/www/firma/wp-content/plugins/fbwebinarpro/inc/page_link.php on line 91
Jednodenní zájezdy | FRČÍME - cestovka pro aktivní lidi

Jednodenní zájezdy a krátké výlety

Chcete si jen tak vyrazit na krátký výlet, třeba jen na jeden den ? Nemáte auto a chcete vzít děti - třeba na muzikál do Prahy nebo Brna ? Toužíte po nákupech ve Vídni nebo navštívit předvánoční trhy a chcete se vyhnout starosti o auto, nakupování dálniční známky, složitému parkování nebo si třeba jen chcete dopřát na výletě nějaký ten alkoholický nápoj ? Nebo třeba jednodenní lyžovačka v některém z blízkých středisek ?
Právě pro Vás máme naše krátké výlety a jednodenní zájezdy. Jsou levné, často pod vlastními náklady na dopravu autem a přitom skýtají veškeré pohodlí autobusu s občerstvením, dozvíte se základní informace, nemusíte vůbec o nic starat. I jednodenní dovolená se dá perfektně užít se vším všudy. Pokud jste v nabídce nenašli to, co jste hledali, napište nám. Za tip, ze kterého vzejde zaplněný zájezd nabízíme Vaše místo zdarma a malou odměnu.

 

Koncert Davida Gilmoura (Pink Floyd) ve Vídni 28. 6. 2016

Neobyčejný zážitek Vás čeká na koncertě Davida Gilmoura, který je známý jako jeden z frontmenů legendární kapely Pink Floyd. Koncert se odehrává v nádherných prostorách zahrad zámku Schönbrunn ve Vídni. Těšit se můžete jak na nové skladby z nového alba Rattle That Lock, tak na staré pecky Pink Floydů a samozřejmě velkolepou projekci.

Více informací